fbpx
Öğrenci ve Öğretmen İletişimi
agbyonetim
Mart 21, 2022

Sevgili öğrenciler değerli öğretmenler

-Öğrencilerin en büyük sorunu sınav sitresi heyecan kontrolü eğitimleri bütün hızıyla devam ediyor.
Öğretmenler için de nefes sesteki dedi, boğaz ve ses kısıklığı problemleri eğitimlerimizde devam ediyor okul eğitimleri ve özel eğitimler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Dile kolay 20 yıla Yaklaşan profesyonel mesleki yaşamı.
Binlerce öğrenci. Yediden 70’e binlerce öğrenci. İnsanları ettiğini hissettirmeden eğitmek ve öğretmek.

-Derste de birer eğlence ve mutluluk vesilesi yaparak öğretmek. İnsanlar mutlu oldukları için hiçbir yaşam kesiti unutmazlar verilen bütün bilgileri akıllarından öte gönüllerini alırlar ve aslaUnutmazlar.
Öğretmenler hayatını konuşarak nefesleriyle kazanan meslek grubudur.
Yani boğazına ve nefesini en iyi şartlarda kullanması gerekenler öğretmen nerdir. Bir öğretmen ses nefes tekniklerini mutlaka öğrenmelidir. Böylece sesinin kısıklığı boğazındaki acıma ve ağrılar gibi rahatsızlıkları en aza indirebilir.

-Türkiye’de öğretmenlerin hiç kimsede hiçbir kurum tarafından gündeme getirilmedi. Oysa öğretmenlik bir ses açısından açısından 20 kat daha fazla boğaz mekanizmasını kullanarak çalışan listesi budur.
Öğretmenlerimizin birçoğu sesle nefes teknikleri eğitimi almadığı için müzmin ve bir türlü iyileşmeyen boğaz hastalıklarını sahiptir öğretmenlerimize hayatlarının sonuna kadar ihtiyaçları olan sesi boğaz sağlığını nasıl temin edeceklerini öğretiyoruz.
Her öğretmenin bu eğitimlere ihtiyacı var.

-Ses tellerini ve boğazlarını koruya bilmenin tek yolu bu teknikleri öğrendik. Nefesiniz o kadar esrarlı bir varlıktır ki içinde bütün duygularımızı saklıyor desek yanlış olmaz. Fakat bizim insanımız maalesef nefes almayı bilmiyor.
Çünkü bütün dünyada nefes eğitimi ülkelerin milli eğitim politikası olmasına rağmen Türkiye’de nefesin adı sanı yok. İstisnasız bütün okullarda ilköğretimden üniversite bitimine kadar öğretilmesi gereken çok önemli bir derstir nefes.

-Vücudun en hayati ihtiyacı oksijen. Kanımızda bol ve rahat dolaşmasını sağlayan nefesinizin gücü nefesin gücünü artıran bir organımız var oda diyafram kısık diyaframkasıyla karın nefesi almayıp göğüs nefesi alanlar hayat boyu yanılgı içinde yaşıyorlar demektir.
Diyafram vücudumuzun temizlik süpürgesi gibidir. Tüm organlarımız yoğunu oksijenle temizlenir ve bunu diyaframı sağlar.Bedenimiz duygularını adeta resmi geçit yaptığı bir Şovrum gibi.

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy diksiyon konusunda yoğun talep gören bölgelerden birisidir. Nüfus sayısında fazla insan olmasının haricinde popülasyon ve insan sirkülasyonu fazladır. Agb İletişim sayesinde tüm bölgedeki diksiyon dersi ihtiyacı ortadan kalkar. Şirketimiz özel uzmanlar...

Kadıköy Diksiyon Dersleri

Kadıköy Diksiyon Dersleri

    Kadıköy diksiyon dersleri bakımından yoğun ilgi gören muhitlerimizden birisidir. İlçe olarak büyük olan Kadıköy, nüfus yoğunluğu açısından da fazla insana ev sahipliği yapar. Kadıköy bölgesinde öğrenci kesiminin ve genç nüfusun fazla olması bölgeyi eğitim alanında...

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy diksiyon eğitimi arayışları fazla sayıda karşımıza çıkar. İlçenin yoğun insana ev sahipliği yapması ve merkezi olması durumu tetikler. Agb iletişim tüm bölgeye diksiyon dersleri hizmeti sağlar. Ayrıca İstanbul ile sınırlı kalmayarak Türkiye genelinde eğitim...

Bize Ulaşın

Aslıhan Gökçen Başaran ve AGB İletişim ekibine ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da bizi arayabilirsiniz. 

0 (555) 222 88 60

İstanbul

bilgi@agbiletisim.com