fbpx
ASLIHAN GÖKÇEN  FOUR SEASONS HOTEL BOSPHOURS’TA
agbyonetim
Mart 18, 2021

Nefes Koçu ve Diksiyon Eğitmeni Aslıhan Gökçen Geçtiğimiz günlerde FOUR SEASONS BOSPHOURS HOTEL İSTANBUL ‘un davetlisi olarak otel personeline Beden Dili Diksiyon ve Motivasyon eğitimi verdi. Otel yönetimi ve personel tarafından büyük ilgi ve beğeniyle izlenen eğitim programında Aslıhan gökçen iletişimin aslında insanlar arasında  kalpten kalbe güçlü bir köprü olduğunu ve bu köprü vasıtasıyla sayısız duygu ve bilginin insandan insana yayıldığını anlattı. Türkiyede ilk defa nefes teknikleri ile diksiyon eğitimi veren Nefes Koçu Aslıhan Gökçen insanların çoğunun yanlış nefes aldığını bilmediği için kendilerini birçok güzellikten mahrum bıraktıklarını,doğru nefes almanın ancak diyafram organımızı iyi işletmekle mümkün olacağını söyledi.Eğitim boyunca doğru diyafram kullanımını otel personeli üzerinde uygulamalı olarak gösteren Aslıhan Gökçen,nefes konusunda çok ilginç bilgiler verdi.Nefes alma tekniklerinin  insan hayatında son derece önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen Aslıhan Gökçen,”bugün yapılan araştırmalar gösteriyor ki insan doğru nefes almakla diyaframını çalıştırıyor,böylece diyafram nefes egzersizlerini hergün yapan bir  insan sağlığının eskisinden çok daha iyi olduğunu görüyor.Doğru nefes teknikleriyle birçok hastalığın tedavisi artık mümkün.Astım bronşit,cinsel isteksizlik,sinir ve ruh hastalıkları gibi problemler doğru nefes alma teknikleri kullanılarak iyileştirilebiliyor.”dedi.

Nefes teknikleri yanında Türkçenin güzel kullanımı ve Diksiyon konularında da geniş bilgiler veren Diksiyon Uzmanı Aslıhan Gökçen,ikili ilişkilerde özellikle turizm-otelcilik gibi bir sektörde güzel konuşmanın son derece önemli olduğunu vurguladı.

Otel yöneticileri ve personeline yanlış telaffuz edilen kelimelerin doğru telaffuz edilmesi ile ilgili uygulamalar yaptıran Gökçen,Türkçemizin yanlış kullanımlarla ziyan edilemeyecek kadar değerli ve özen gösterilmesi gereken bir dil olduğunu söyledi.

Beden Dilimizin yansıtılmasının da insan ilişkilerinde ne derece önemli bir yeri olduğunu anlatan Aslıhan Gökçen her davranışımızın her organımızın bizden birer haberci gibi misyonu olduğunu vurguladı.

Four Seasons Bosphours Hotel İnsan kaynakları yöneticisi Yaşam Kısa eğitim sonunda Aslıhan Gökçen’den çok yararlandıklarını personelin büyük bir ilgiyle izledikleri Nefes Teknikleri İletişim ve Diksiyon eğitiminde bilmedikleri birçok şeyi öğrendiklerini ifade etti.Kısa “Aslıhan hanımı bundan sonraki eğitim programlarımızda da aramızda görmekten memnuniyet duyacağız” şeklinde konuştu.

 

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy diksiyon konusunda yoğun talep gören bölgelerden birisidir. Nüfus sayısında fazla insan olmasının haricinde popülasyon ve insan sirkülasyonu fazladır. Agb İletişim sayesinde tüm bölgedeki diksiyon dersi ihtiyacı ortadan kalkar. Şirketimiz özel uzmanlar...

Kadıköy Diksiyon Dersleri

Kadıköy Diksiyon Dersleri

    Kadıköy diksiyon dersleri bakımından yoğun ilgi gören muhitlerimizden birisidir. İlçe olarak büyük olan Kadıköy, nüfus yoğunluğu açısından da fazla insana ev sahipliği yapar. Kadıköy bölgesinde öğrenci kesiminin ve genç nüfusun fazla olması bölgeyi eğitim alanında...

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy diksiyon eğitimi arayışları fazla sayıda karşımıza çıkar. İlçenin yoğun insana ev sahipliği yapması ve merkezi olması durumu tetikler. Agb iletişim tüm bölgeye diksiyon dersleri hizmeti sağlar. Ayrıca İstanbul ile sınırlı kalmayarak Türkiye genelinde eğitim...

Bize Ulaşın

Aslıhan Gökçen Başaran ve AGB İletişim ekibine ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da bizi arayabilirsiniz. 

0 (555) 222 88 60

İstanbul

bilgi@agbiletisim.com