fbpx
Marmara Medya Merkezi / Adım Adım Liderlik – AGB İletişim
agbyonetim
Mart 18, 2021

Türkiye Öğrenci Konseyi tarafından düzenlenen ‘Yarının Liderleri Projesi’nin Marmaralı 32 öğrencisi, 3 yıl sürecek olan eğitimlerinin ilk dersine başladı.

Türkiye Öğrenci Konseyi, Öğrencilerin eğitim almalarına yönelik oldukça önemli çalışmalarının bir yenisine daha imza attı. Gençleri günümüz liderleri ve yöneticileriyle bir araya getiren Yarının Liderleri Projesi’nde Eğitmen Aslıhan Gökçen tarafından verilen diksiyon dersi verildi. Derste beden dilinin, hitabetin, diyaframdan alınan nefesin ve doğru iletişimin önemi vurgulandı.
Geleceğin lideri olma yolunda ilerleyen öğrenciler, kendilerini geliştirip iyi ifade etmek, vücut dilini kullanmak, liderlik vasıfları kazanmak ve aldıkları eğitimleri de bu tip projelerle birleştirerek farkındalık kazanmayı amaçlıyor. Kitlelerle daha iyi iletişim kurmak ve liderlik özelliklerini geliştirmek için projeye katılan öğrenciler, eğitimin daha başında olmalarına rağmen derslerin ve projelerin alışılmışın dışında eğlenceli olduğuna ve bu eğitimin kendilerine çok fayda sağlayacağını düşünüyor.

Dünya düzenine, ülkenin yükselişine ve istikrarına katkı sağlamak isteyen öğrenciler, bu tür projelerin arttırılması gerektiğinin de altını çizdi. Projeye katılan öğrencilerden Selim Ölmez (Marmara Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği), program içeriği ve eğitimi veren hocaların kalitesinin gerçek bir lider yetiştirmeyi sonuna kadar sağlayacağını belirtti. Ölmez, “Yarının lideri olabilmek, yarın söz söyleyebilecek ve sözümü söylediğimde kitleleri peşimden sürüklemeyi başarabilmek için bu projeye katılıyorum” dedi.

Aynı projede yer alan Ebubekir Yapar (İngilizce İktisat), “Gelecekte görev alacağım makamda sadece bilgimle değil bu tip eğitimlerin kazandırdıklarıyla fark yaratacağıma inandığım için bu projeye katılmak istedim. Kendimi her zaman topluma hizmet etmek zorunda hissettiğimden dolayı bu eğitimlerin beni bu hizmet noktasına sevk edeceğini düşünüyorum ve bu projeye seçilmiş öğrencilerden biri olduğum için çok de mutluyum” dedi.

Haberin orjinal versiyonu için tıklayınız…

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy diksiyon konusunda yoğun talep gören bölgelerden birisidir. Nüfus sayısında fazla insan olmasının haricinde popülasyon ve insan sirkülasyonu fazladır. Agb İletişim sayesinde tüm bölgedeki diksiyon dersi ihtiyacı ortadan kalkar. Şirketimiz özel uzmanlar...

Kadıköy Diksiyon Dersleri

Kadıköy Diksiyon Dersleri

    Kadıköy diksiyon dersleri bakımından yoğun ilgi gören muhitlerimizden birisidir. İlçe olarak büyük olan Kadıköy, nüfus yoğunluğu açısından da fazla insana ev sahipliği yapar. Kadıköy bölgesinde öğrenci kesiminin ve genç nüfusun fazla olması bölgeyi eğitim alanında...

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy diksiyon eğitimi arayışları fazla sayıda karşımıza çıkar. İlçenin yoğun insana ev sahipliği yapması ve merkezi olması durumu tetikler. Agb iletişim tüm bölgeye diksiyon dersleri hizmeti sağlar. Ayrıca İstanbul ile sınırlı kalmayarak Türkiye genelinde eğitim...

Bize Ulaşın

Aslıhan Gökçen Başaran ve AGB İletişim ekibine ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da bizi arayabilirsiniz. 

0 (555) 222 88 60

İstanbul

bilgi@agbiletisim.com