fbpx
İSMEK-TÜRK TELEKOM İŞBİRLİĞİ İLE İŞ FIRSATI
agbyonetim
Mart 18, 2021

İSMEK ile Türk Telekom önemli bir eğitim projesine imza attı. İki kurumun işbirliğinde kurulan ‘Telekomünikasyon Okulu’ ücretsiz eğitimlerine başlıyor. Eğitimini başarı ile tamamlayanlara Türk Telekom bayilerinde satış danışmanı olarak çalışma fırsatı sunacak okulda kayıtlar başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Eğitim Merkezi İSMEK, Türk Telekom ile önemli bir projeye imza attı. Sektörün ihtiyaç duyduğu eğitimli iş gücünü yetiştirmeyi hedefleyen ‘Telekomünikasyon Okulu’ isimli proje sayesinde bu sektörde kariyer yapmak isteyenlere ücretsiz eğitim verilecek.

Türkiye’de bir ilk olma özelliğini de taşıyan projede İSMEK ile Türk Telekom bir araya geldi.  Bu projede eğitim alanlar Türk Telekom bayilerinde çalışma fırsatı yakalayacak. Telekomünikasyon satış danışmanları yetiştirilecek olan okulda, eğitimlere katılmak için bazı ön şartlar aranıyor.

Katılımcılar Mülakat ile Belirlenecek

‘Telekomünikasyon Okulu’nda eğitim almak isteyenlerin en az lise mezunu olması gerekirken 18 yaşını doldurmuş 40 yaşı ise geçmemiş olması gerekiyor. Okulda eğitim almak isteyenler mülakat ile belirleniyor.

Telekomünikasyon satış danışmanlığı eğitimleri, İSMEK tarafından verilecek. İSMEK Maltepe Altayçeşme ile İSMEK Bahçelievler Şirinevler eğitim merkezlerindeki eğitimler, 16 kişilik sınıflarda düzenlenecek. Eğitimler, teknik eğitim (24 saat), iletişim eğitimi (24 saat) ve satış eğitimi (16 saat) olmak üzere 3 aşamada verilecek. Toplamda 64 saat devam edilecek eğitimi başarı ile tamamlayanlar telekomünikasyon sektöründe sertifikalı bir aday olarak Türk Telekom bayilerinde çalışma fırsatına sahip olacak. Aynı zamanda Türk Telekom bayilerine hizmet veren insan kaynakları şirketinin aday havuzuna da kaydedilerek istihdam edilmeleri sağlanacak.

Eğitimler 2017 Ocak’ta Planlanıyor

Okulda eğitim almak isteyenlerin öncelikle www.ismek.ist adresi üzerinden ön kayıt formunu doldurmaları gerekiyor. Ön kayıt formunu dolduranlar arasında yapılacak mülakatlar ile eğitimlerin Ocak ayı içerisinde başlaması planlanıyor. Eğitimler hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşılabiliyor.

Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız

 İSMEK Maltepe Altayçeşme Adres:

Adres: Altay Çeşme Mah. Bağdat Cad.No:353 B Kat:2-3-4 ve Çatı Katı Maltepe Tel: 0216 519 94 89

Detaylı bilgi için tıklayınız

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy diksiyon konusunda yoğun talep gören bölgelerden birisidir. Nüfus sayısında fazla insan olmasının haricinde popülasyon ve insan sirkülasyonu fazladır. Agb İletişim sayesinde tüm bölgedeki diksiyon dersi ihtiyacı ortadan kalkar. Şirketimiz özel uzmanlar...

Kadıköy Diksiyon Dersleri

Kadıköy Diksiyon Dersleri

    Kadıköy diksiyon dersleri bakımından yoğun ilgi gören muhitlerimizden birisidir. İlçe olarak büyük olan Kadıköy, nüfus yoğunluğu açısından da fazla insana ev sahipliği yapar. Kadıköy bölgesinde öğrenci kesiminin ve genç nüfusun fazla olması bölgeyi eğitim alanında...

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy diksiyon eğitimi arayışları fazla sayıda karşımıza çıkar. İlçenin yoğun insana ev sahipliği yapması ve merkezi olması durumu tetikler. Agb iletişim tüm bölgeye diksiyon dersleri hizmeti sağlar. Ayrıca İstanbul ile sınırlı kalmayarak Türkiye genelinde eğitim...

Bize Ulaşın

Aslıhan Gökçen Başaran ve AGB İletişim ekibine ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da bizi arayabilirsiniz. 

0 (555) 222 88 60

İstanbul

bilgi@agbiletisim.com