fbpx
Gazete Kadıköy – AGB İletişim
agbyonetim
Mart 18, 2021

Fenerbahçe Mahalle Gönüllülüleri, yoğun bir haftayı daha geride bıraktı.
Kadıköy Belediyesi Fenerbahçe Gönüllü Evi’nde 17 Mart Perşembe günü düzenlenen İletişim ve Motivasyon Semineri, Diksiyon Öğretmeni Aslıhan Gökçen’in sunumuyla gerçekleşti.
“Filmin İsmi: Her şeye rağmen!” sözleriyle başlayan seminerde Aslıhan Gökçen, sağlıklı iletişim, özgüven, kendini doğru ifade edebilme, beden dili, doğru ses tonu, stres yönetimi ve ikna yöntemleri gibi birçok konuda katılımcılara önemli bilgiler verdi.
Sağlıklı bir iletişim sağlayabilmenin temelinde insanların kendisiyle barışık olması gerektiğini vurgulayan Gökçen, bireylerin çevresindeki insanlarla iletişim kurarken gönlündeki duygularını yüzlerine ve davranışlarına yansıtmaları gerektiğini de belirtti. Salonu dolduran Fenerbahçe Gönüllüleri’nin “Tepki değil, yaklaşım,”, “Hayatın provası yok!” sloganlarıyla eşlik ettiği seminerde Aslıhan Gökçen izleyicileri güldürürken hayata dair birçok konuda da önemli mesajlar verdi.

Fenerbahçe Mahallesi Gönüllüleri Deprem ve Afet Komitesi’nin, Kadıköy Belediyesi ve Fenerbahçe Mahallesi Muhtarlığı’nın desteği ile şubat 2010 tarihinde başlatmış olduğu “Deprem Afet ve Acil Durum Bilinçlendirme” eğitim çalışmalarında, Fenerbahçe mahallesi afet yerleşim ve tahliye planı haritası tamamlandı.
Ekim 2010 tarihinde Fenerbahçe mahallesi A, B, ve C bölgelerine ayrılıp, toplamda A bölgesinde 286, B bölgesinde 265 binanın taraması yapıldı, apartman yöneticilerine konu ile ilgili eğitim katılım formları verildi, apartmanlardan eğitimlere katılacak olan katılımcı sayıları belirlendikten sonra Kadıköy Gençlik Merkezi toplantı salonunda 12 Mart 2011 Cumartesi günü 13:00-17:00 saatleri arasında Kadıköy Belediyesi Çevre Koruma Müdürlüğü “BAK” kurumu eğitmenleri tarafından A bölgesi Deprem Afet ve Acil Durum Bilinçlendirme eğitimi verildi. Yapılan A bölgesi deprem afet ve acil durum bilinçlendirme eğitimine, 92 duyarlı mahalle sakininin yanı sıra Kadıköy Belediyesi Çevre Koruma Müdürü Şule Sümer ile Fenerbahçe Mahalle Muhtarı Serap Alp Bilir de katıldı. Eğitime katılan mahalle sakinleri, Fenerbahçe Gönüllüleri’nden yangın ve ilkyardım eğitimi talebinde bulundu.

Haberin orjinal versiyonu için tıklayınız…

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy diksiyon konusunda yoğun talep gören bölgelerden birisidir. Nüfus sayısında fazla insan olmasının haricinde popülasyon ve insan sirkülasyonu fazladır. Agb İletişim sayesinde tüm bölgedeki diksiyon dersi ihtiyacı ortadan kalkar. Şirketimiz özel uzmanlar...

Kadıköy Diksiyon Dersleri

Kadıköy Diksiyon Dersleri

    Kadıköy diksiyon dersleri bakımından yoğun ilgi gören muhitlerimizden birisidir. İlçe olarak büyük olan Kadıköy, nüfus yoğunluğu açısından da fazla insana ev sahipliği yapar. Kadıköy bölgesinde öğrenci kesiminin ve genç nüfusun fazla olması bölgeyi eğitim alanında...

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy diksiyon eğitimi arayışları fazla sayıda karşımıza çıkar. İlçenin yoğun insana ev sahipliği yapması ve merkezi olması durumu tetikler. Agb iletişim tüm bölgeye diksiyon dersleri hizmeti sağlar. Ayrıca İstanbul ile sınırlı kalmayarak Türkiye genelinde eğitim...

Bize Ulaşın

Aslıhan Gökçen Başaran ve AGB İletişim ekibine ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da bizi arayabilirsiniz. 

0 (555) 222 88 60

İstanbul

bilgi@agbiletisim.com