fbpx
Anneler ve Çocuklar için Sınav Stresi Yönetimi
agbyonetim
Mayıs 18, 2022

Sevgili hanımefendiler,

  • Günlük yaşantımızda, konuşmalarımızda yaptığımız en önemli hatalardan biri, Türkçe’yi yazıldığı gibi okunan bir dil zannetmektir.
  • Dünyada hiçbir dil yazıldığı gibi okunmaz.
  • Türkçede de bir çok kelime yazdığımız gibi okunmaz. Okuduğumuz gibi de yazılmaz
  • Sevgili anneler ve çocuklar, zor zamanlardan geçiyoruz, hepimiz her ailenin ortak problemi olan, ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı zaman dilimindeyiz.
  • Bütün sıkıntılarımız sona erecek, onun ümidi ve inancıyla çocuklarımıza sürekli coşku ve ümit aşılamamız gerekiyor.
  • Sevgili anneler, sevgili çocuklar, yoğun bir sınav dönemine giriyoruz.
  • Çocuklarımız bir çok stres, heyecan, gerginlik altında sınavlara hazırlanıyorlar.
  • Şimdi biz, çocuklarımız için sınav heyecanını tamamen yok eden mükemmel programlar hazırladık. Hem de online olarak.
  • Çok kısa süre içinde sadece üç hafta gibi bir zaman diliminde, hayat boyu sınav stresi yaşamayacakları harika bir eğitim mi istiyorsunuz? Hadi o zaman.

Sevgili anneler sevgili öğrenciler
Sınavlarda en önemli sorun dikkat dağınıklığıdır, dikkati dağılan bir öğrenci doğru bildiğin sorunun cevabını bile unutabilir. Biz, sevgili çocuklarımıza sınavlarda nasıl dikkatli olacaklarını kimsenin bilmediği yöntemlerle öğretiyoruz. Bizden aldığı odaklanma eğitimi ile bir öğrencimiz üçüncü sınıflarda Türkiye seviye tespit sınavı birincisi oldu. Sınavlarda en önemli sorun dikkat dağınıklığıdır, dikkati dağılan bir öğrenci doğru bildiğin sorunun cevabını bile unutabilir. Biz, sevgili çocuklarımıza sınavlarda nasıl dikkatli olacaklarını kimsenin bilmediği yöntemlerle öğretiyoruz. Bizden aldığı odaklanma eğitimi ile bir öğrencimiz üçüncü sınıflarda Türkiye Seviye tespit sınavı birincisi oldu.
Önümüzde yoğun bir sınav dönemi var ve hepiniz heyecanlısınız biliyoruz.
Fakat hiç korkmayın endişelenmeyin rahat olun. Sizler için hazırladığımız odaklanma ve sınav heyecanı kontrolü programı başarılarınızı arttıracak ve sınavlardan kolaylıkla rahatlıkla iyi puanlar alarak çıkmanızı sağlayacaktır.
Sevgili anneler, Çocuklardaki en yaygın konuşma problemlerinden biri, “R” harfini söyleyememektir.
Şayet, beş-yedi yaş aralığında bu problem ele alınırsa kolayca ve kalıcı şekilde düzeltilebilir.. Yedi yaşından sonra geçen her yıl çocuğun problemini daha da zorlaştırır.
Biz, çocuklardaki artı ikilasyon problemlerinin en hızlı ve kalıcı şekilde düzelmesi için özel programlar uyguluyoruz.

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy diksiyon konusunda yoğun talep gören bölgelerden birisidir. Nüfus sayısında fazla insan olmasının haricinde popülasyon ve insan sirkülasyonu fazladır. Agb İletişim sayesinde tüm bölgedeki diksiyon dersi ihtiyacı ortadan kalkar. Şirketimiz özel uzmanlar...

Kadıköy Diksiyon Dersleri

Kadıköy Diksiyon Dersleri

    Kadıköy diksiyon dersleri bakımından yoğun ilgi gören muhitlerimizden birisidir. İlçe olarak büyük olan Kadıköy, nüfus yoğunluğu açısından da fazla insana ev sahipliği yapar. Kadıköy bölgesinde öğrenci kesiminin ve genç nüfusun fazla olması bölgeyi eğitim alanında...

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy diksiyon eğitimi arayışları fazla sayıda karşımıza çıkar. İlçenin yoğun insana ev sahipliği yapması ve merkezi olması durumu tetikler. Agb iletişim tüm bölgeye diksiyon dersleri hizmeti sağlar. Ayrıca İstanbul ile sınırlı kalmayarak Türkiye genelinde eğitim...

Bize Ulaşın

Aslıhan Gökçen Başaran ve AGB İletişim ekibine ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da bizi arayabilirsiniz. 

0 (555) 222 88 60

İstanbul

bilgi@agbiletisim.com