fbpx
Online Sınav Heyecanı Eğitimi
agbyonetim
Eylül 30, 2022

Sınav heyecanı, her öğrencinin hazırlanmış olduğu sınavdan kötü sonuç alma düşüncesinin strese sebep olması ve bunun sonucunda da ruhsal ve bedensel olarak öğrenin kontrol dışı hissettiği ileri seviye kaygı durumudur. Farklı bir deyişle, öğrencilerin sınavlara karşı gösterdiği duygusal bir tepkidir. Kısacası, bu heyecan, kaygı ve stresin en temelinde öğrencinin sınavla ilgili aşırı endişe veren düşünceleri ve sınava yüklediği anlamlar bulunmaktadır.

Sınav heyecanı, belirli terapiler ve eğitimler ile giderilebilir. Bu anlamda online sınav heyecanı eğitimi veren pek çok kurum ve kuruluş arasında en çok tercih edilen AGB İletişim, en iyi ve en kaliteli eğitimleri vermeye son sürat devam etmektedir.

Online Sınav Heyecanı Eğitimi Almak İçin Sebepler

Online sınav heyecanı eğitimi almak için pek çok sebep bulunur. Bu sebepler aşağıdaki gibidir:

Öğrencinin yaşadığı,

  • Huzursuzluk
  • Sinirlilik
  • Konsantrasyon güçlüğü
  • Uykusuzluk
  • Karın ağrısı, bulantı ve kusma
  • Baş dönmesi
  • Titreme, çarpıntı ve terleme gibi durumlarda eğitim alınabilir.

Online sınav heyecanı eğitimi ile ilgili daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için AGB İletişim’i sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Online Sınav Heyecanı Eğitimi Katılım ve Fiyatlar

Online sınav heyecanı eğitimi katılımcılar ile interaktif bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu eğitime psikiyatri uzmanları ve asistanları, psikologlar, psikolojik danışmanlar, rehber öğretmenler, sosyal hizmet uzmanları, uzman psikiyatri hemşireleri, davranış bilimleri mezunları, aile danışmanları ve ilgili bölümleri 3. ve 4. sınıf öğrencileri katılabilmektedir.

Online sınav heyecanı eğitimi fiyatları, seans sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, seans sayısı fazla olan bir eğitimin fiyatları ile seans sayısı az olan bir eğitimin fiyatları aynı değildir. Aynı zamanda online sınav heyecanı eğitimi fiyatları, eğitim içeriğine göre de değişkenlik göstermektedir. Örneğin, içerik bakımından daha zengin olan bir eğitimin fiyatı, içerik bakımından daha zayıf olan bir eğitimin fiyatından daha fazladır. Bu sebeplerden ötürü, online sınav heyecanı eğitimi fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Online sınav heyecanı eğitimi fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için AGB İletişim ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy diksiyon konusunda yoğun talep gören bölgelerden birisidir. Nüfus sayısında fazla insan olmasının haricinde popülasyon ve insan sirkülasyonu fazladır. Agb İletişim sayesinde tüm bölgedeki diksiyon dersi ihtiyacı ortadan kalkar. Şirketimiz özel uzmanlar...

Kadıköy Diksiyon Dersleri

Kadıköy Diksiyon Dersleri

    Kadıköy diksiyon dersleri bakımından yoğun ilgi gören muhitlerimizden birisidir. İlçe olarak büyük olan Kadıköy, nüfus yoğunluğu açısından da fazla insana ev sahipliği yapar. Kadıköy bölgesinde öğrenci kesiminin ve genç nüfusun fazla olması bölgeyi eğitim alanında...

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy diksiyon eğitimi arayışları fazla sayıda karşımıza çıkar. İlçenin yoğun insana ev sahipliği yapması ve merkezi olması durumu tetikler. Agb iletişim tüm bölgeye diksiyon dersleri hizmeti sağlar. Ayrıca İstanbul ile sınırlı kalmayarak Türkiye genelinde eğitim...

Bize Ulaşın

Aslıhan Gökçen Başaran ve AGB İletişim ekibine ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da bizi arayabilirsiniz. 

0 (555) 222 88 60

İstanbul

bilgi@agbiletisim.com