fbpx
Nefes Ses Teknikleri Programı
agbyonetim
Temmuz 29, 2022

İnsanın sahip olduğu ses, temel konuşma ve anlaşma için doğuştan var olan bir durumdur. Etkili ve inandırıcı bir konuşma için gerekli olan şartlardan ilki, iyi eğitilmiş bir sestir. Kişinin mesleği ne olursa olsun diğer kişiler ile anlaşabilmek için konuşmak durumdadır. Kaliteli bir yaşam için kendimizi iyi bir şekilde ifade etmeli, duygu ve düşüncelerimizi en doğru şekilde diğer kişilere aktarabilmeyiz. Bu noktada en önemli olan şey, sesimize ve nefes alışımıza dikkat etmemizdir. Konuşma sırasında akıcılık ve anlaşılırlık ön plana çıktığında güzel, iyi ve özlü bir anlatım yapılmaktadır. Etkili bir anlatım yapabilmek için oldukça iyi bir şekilde eğitilmiş ses gereklidir.

Nefes ve ses teknikleri eğitimi ile kişi sesini daha doğru ve daha etkili bir şekilde kullanabilir. Ayrıca nefes ve ses teknikleri ile sesin korunması da sağlanmaktadır. Nefes ve ses teknikleri eğitimi veren pek çok kurum ve kuruluş arasında en çok tercih edilen AGB İletişim, sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeye son sürat devam etmektedir.

Nefes ve Ses Tekniklerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nefes ve ses tekniklerini uygularken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar, aşağıdaki gibidir:

  • Vücudun duruşu oldukça önemlidir. Vücut dik bir şekilde konumlanmalı ve kafa yere paralel bir şekilde tutulmalıdır. Bu şekilde gırtlak, nefes yolunu engellemeyecek şekilde konumlanmış olur.
  • Nefes, diyaframdan alınmalıdır.
  • Göğüs kafesinin sabit durması ve inip kalkmaması gereklidir. Eğer göğüs hareket ediyorsa, diyafram nefesi alınmıyor demektir.

Doğru nefes ve ses teknikleri çok önemlidir.

Nefes ve Ses Teknikleri Fiyatları

Nefes ve ses teknikleri fiyatları, seans sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, seans sayısı fazla olan bir nefes ve ses teknikleri eğitimi ile seans sayısı az bir nefes ve ses teknikleri eğitimi fiyatı aynı değildir. Bu sebepten ötürü, nefes ve ses teknikleri fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Nefes ve ses teknikleri fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için AGB İletişim ile iletişime geçebilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy diksiyon konusunda yoğun talep gören bölgelerden birisidir. Nüfus sayısında fazla insan olmasının haricinde popülasyon ve insan sirkülasyonu fazladır. Agb İletişim sayesinde tüm bölgedeki diksiyon dersi ihtiyacı ortadan kalkar. Şirketimiz özel uzmanlar...

Kadıköy Diksiyon Dersleri

Kadıköy Diksiyon Dersleri

    Kadıköy diksiyon dersleri bakımından yoğun ilgi gören muhitlerimizden birisidir. İlçe olarak büyük olan Kadıköy, nüfus yoğunluğu açısından da fazla insana ev sahipliği yapar. Kadıköy bölgesinde öğrenci kesiminin ve genç nüfusun fazla olması bölgeyi eğitim alanında...

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy diksiyon eğitimi arayışları fazla sayıda karşımıza çıkar. İlçenin yoğun insana ev sahipliği yapması ve merkezi olması durumu tetikler. Agb iletişim tüm bölgeye diksiyon dersleri hizmeti sağlar. Ayrıca İstanbul ile sınırlı kalmayarak Türkiye genelinde eğitim...

Bize Ulaşın

Aslıhan Gökçen Başaran ve AGB İletişim ekibine ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da bizi arayabilirsiniz. 

0 (555) 222 88 60

İstanbul

bilgi@agbiletisim.com