fbpx
Çocuklar İçin Online Güzel Konuşma Sanatı

Çocuklar için online güzel konuşma sanatı bünyesinde bulunan doğru, etkili ve güzel konuşma eğitimi, yaratıcı drama ve tiyatro teknikleriyle hikayeleştirerek ve oyunlaştırılarak gerçekleştirilmektedir.

AGB İletişim tarafından yaratıcı teknoloji ile oluşturulan dijital eğitim stüdyosunda çocukların diksiyon ve konuşma sanatında parmak izleri oluşturulacaktır.

Çocuklar İçin Online Güzel Konuşma Sanatı Atölyesi

AGB İletişim tarafından tasarlanan çocuklar için online güzel konuşma sanatı, belirli bir atölyeye sahiptir. Bu atölye aşağıdaki gibidir:

  • Çocuklar için güzel konuşma sanatı eğitimleri, online olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Çocuklar için online güzel konuşma sanatı atölyeleri ile hem eğitmenin ders performansı hem de katılımcı çocukların konuşmalarını teknolojinin sunduğu olanaklar ile farklı bir gerçeklik ve çeşitli dijital deneyimler ile destekleyerek bir üst seviyeye çıkartmak hedeflenmiştir.
  • Katılımcı çocuklar, ders içeriklerine göre seçilen zengin görsel dokümanlarla, anlatılan konuları eş zamanlı olarak izleyip, değerlendirme ve bilgilendirme olanağı yakalayacaklar.
  • Katılımcı çocukların ihtiyaçlarına göre özelleştirme olanağı tanıyan eğitim programları, geliştirilerek yeni çağın gereksinimlerine uygun olarak yeniden tasarlanmıştır.

Eğitim ile ilgili daha fazla bilgi için AGB İletişim ile iletişime geçebilirsiniz.

Çocuklar İçin Online Güzel Konuşma Sanatı Eğitim Programının Amacı ve Fiyatlar

İster kişi ister çocuk olsun her insan, kendisi en iyi ana dili ifade eder. Ana dil, düşünmeyi oluşturan kavram, kelime ve söz öbeklerinden oluşur. Doğru, etkili, güzel konuşma, iyi düşünülmüş fikirlerin dili doğru bir şekilde konuşarak, zengin kelime haznesiyle ifade edilmektedir.

AGB İletişim tarafından düzenlenen bu eğitimin amacı, çocukların kendilerini keşfetmeleri ve daha iyi ifade etmelerini sağlamak, aynı zamanda çevreleri ile uyumlu, paylaşımcı, yaratıcı, konsantrasyonu yüksek ve güçlü, farkındalığı olan, dile hâkim, aktif, özgüvenli, özverili ve kendinden emin çocuklar yetiştirmektir.

Çocuklar için online güzel konuşma sanatı eğitim programının fiyatları, çocuğun gelişimine ve seans sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten ötürü, fiyatlar hakkında net ve sabit bir bilgi vermek doğru değildir. Fiyatlar hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için AGB İletişim ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy Diksiyon

Kadıköy diksiyon konusunda yoğun talep gören bölgelerden birisidir. Nüfus sayısında fazla insan olmasının haricinde popülasyon ve insan sirkülasyonu fazladır. Agb İletişim sayesinde tüm bölgedeki diksiyon dersi ihtiyacı ortadan kalkar. Şirketimiz özel uzmanlar...

Kadıköy Diksiyon Dersleri

Kadıköy Diksiyon Dersleri

    Kadıköy diksiyon dersleri bakımından yoğun ilgi gören muhitlerimizden birisidir. İlçe olarak büyük olan Kadıköy, nüfus yoğunluğu açısından da fazla insana ev sahipliği yapar. Kadıköy bölgesinde öğrenci kesiminin ve genç nüfusun fazla olması bölgeyi eğitim alanında...

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy Diksiyon Eğitimi

Kadıköy diksiyon eğitimi arayışları fazla sayıda karşımıza çıkar. İlçenin yoğun insana ev sahipliği yapması ve merkezi olması durumu tetikler. Agb iletişim tüm bölgeye diksiyon dersleri hizmeti sağlar. Ayrıca İstanbul ile sınırlı kalmayarak Türkiye genelinde eğitim...

Bize Ulaşın

Aslıhan Gökçen Başaran ve AGB İletişim ekibine ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da bizi arayabilirsiniz. 

0 (555) 222 88 60

İstanbul

bilgi@agbiletisim.com